Články | AYNI CMS

Články

Články jsou středobodem systému AYNICMS. Téměř vše, co se objeví na webových stránkách, které jsou pomocí tohoto systému vytvořeny, jsou články. Má to jednu nespornou výhodu: nemusíte se učit různé způsoby, jak publikovat různé druhy informací.

Jednoduše řečeno: podle toho, jak vytvořený článek nastavíte nebo do jaké kategorie ho zatřídíte, pak systém s článkem pracuje.

Článek může být zobrazen jako obrázková galerie, jako reklamní banner, jako zboží v e-shopu. Vše jsou články. Je jen na vás a vaší představivosti, jak s nimi budete pracovat.

Podívejte se, jak se s články pracujePodívejte se, jak se s články pracujePodívejte se, jak se s články pracujePodívejte se, jak se s články pracuje

  Práce s články je opravdu jednoduchá. Chcete do textu vložit obrázek? Stačí ho přetáhnout na dané místo. Chcete do textu vložit odkaz na jinou stránku? Přetáhněte ho tam. Chcete udělat z článku aktualitu? Hlavní článek dne? Přidat nějakou přílohu? Na vše vám stačí jedno nebo dvě kliknutí.

  Samozřejmostí jsou možnosti jako nastavení začátku a konce platnosti článku nebo jeho zařazování do kategorií a podkategorií. Můžete rovněž umožnit  návštěvníkům vkládat pod články komentáře.

  Pokračovat dále  AYNICMS

  Všechna práva vyhrazena.

   

  Pro bližší informace a objednávky prosím kontaktujte  obchodní zastoupení.

   

  Obchodní zastoupení

   

  Art of Production
  e-mail: eva@artofproduction.eu
  telefon: +420 731 655 855
  https://www.artofproduction.eu

  Vývoj a technická podpora

   

  TKL.cz
  e-mail: tkl@tkl.cz
  telefon: +420 732 749 828
  https://www.tkl.cz

  Grafické návrhy

   

  Jacha.cz
  e-mail: jacha@jacha.cz
  telefon: + 420 602 853 748
  https://www.jacha.cz